DERMATOLOGIE

Poskytované služby:

 •   Ambulance pro děti a dospělé
 •   Diagnostika a terapie akutních kožních onemocnění
 •   Terapie chronických kožních nemocí (např. lupénka, ekzém)
 •   Dermatoskopické vyšetření znamének a návrh jejich terapie
 •   Prevence, diagnostika, terapie a dispenzarizace nemocných s kožními nádory
 •   Laserové odstranění nezhoubných kožních útvarů, cévních lézí, ochlupení a omlazení pleti (podrobněji v sekci estetické medicíny)

CENÍK SLUŽEB

Vážení klienti, veškeré ošetření laserem, které je poskytováno na našem pracovišti, není hrazeno ze zdravotního pojištění.

Vyšetření dermatoskopem jedné léze zdarma, více lézí
(možno uplatnit na zdravotní pojišťovně v rámci preventivního programu po předložení dokladu o úhradě)
500 Kč

MUDr. Jana Malá:

 •   Atestovaný lékař v oboru dermatovenerologie
 •   Licence k výkonu soukromé lékařské praxe v oboru dermatovenerologie České lékařské komory
 •   Certifikovaný kurz v lymfologii
 •   Klinické praxe v dermatovenerologii, dermatochirurgii, lymfologii a estetické medicíně
 •   Publikace v zahraničních časopisech
 •   Členství v České dermatovenerologické společnosti JEP a Společnosti estetické a laserové medicíny

MUDr. Jana Malá

DERMATOLOGIE
ESTETICKÁ MEDICÍNA

   739 111 102

   mala@dermavein.cz

Ordinační doba
8:00 - 11:30
12:00 - 14:30
Pondělí (Vrchlabí)
Laserové výkony, Poradna
Úterý
Laserové výkony, Poradna
Středa
Laserové výkony, Poradna
Čtvrtek
Laserové výkony, Poradna

Přístroje

Laser

Námi používaný laserový přístroj představuje jedinečný a komplexní systém, který disponuje lasery s nejvyšším výkonem: erbium (Er: YAG) a neodymový laser (Nd: YAG). Jedná se o všestranný a multifunkční systém, který je určen pro celou řadu výkonů v oblasti estetické medicíny, dermatologie a angiologie. Tento laser kombinuje dvě vlnové délky, které se vzájemně doplňují. Vlnová délka Nd: YAG se používá k ošetření nejhlubších vrstev pokožky, zatímco vlnová délka Er: YAG je ideální pro odstraňování povrchových lézí pro získání elegantního a dlouhodobého účinku. Er: YAG laser je pohlcován vrchními mikrovrstvami a dochází tak k odpařování poškození tkáně a k stimulaci produkce nového kolagenu v podkoží. Er: YAG lasery se používají zejména k odstranění keratóz, znamének, pigmentových lézí, k omlazení pokožky, léčby jizev a strií.

Nd: YAG laser má nejen tepelné penetračních účinky, ale také urychluje proces hojení a stimuluje remodelaci kolagenu. Největší využití tohoto typu laseru je bezpečné a vysoce účinné odstraňování ochlupení. V kombinaci se speciálním vysoce výkonným skenerem lze ošetřit velmi rychle i velké plochy, jako jsou nohy, záda a hruď rychle a efektivně pro dlouhodobou redukci ochlupení. Nd: YAG laser se dále používá v terapii onychomykózy, mnoha typů vaskulárních lézí, včetně hemangiomů, cévních malformací, teleangiektázií, flebektázií apod. Lasery pronikají hluboko do kůže a je tak možná vysoce efektivní léčba. Využívá se také v léčbě aktivního akné pro zmírnění projevů.

Pro větší komfort a bezpečnost pro klienta během laserových ošetření používáme jedinečnou technologii chlazení kůže bez nutnosti aplikace místního znecitlivění před výkonem ve formě gelu nebo krému.